О нас

Наша миссия - доставка красоты до вашего дома. 

Мы верим, что красота может спасти мир.

Работая с нами, вы получаете:

  • Высококачественные саженцы с доставкой 
  • Точные инструкции о том, как выращичвать
  • Возможность жить в красивой среде

Мы занимаемся не только выращиванием и торговлей но и проверкой сортов и поддержанием коллекций растений. В настоящее время у нас в ассортименте более 65 разновидностей  растений. Если считать по сортам то более 3000.  Уже сейчас ясно, что питомник может специализироваться в выращивание 2-3 группах растений, чтобы быть эффективным. Но.. людям нравится ассортимент, поэтому часть саженцев в интернет-магазине взята у их партнеров. География - от Латвии до Бельгии. Все многолетние культуры проверяются в нашем саду. Понятно, что саженцы, выращенные в Латвии, имеют много преймуществ, но если вам нужно получить ассортимент и какую то новинку, то трудно обойтись без европейских коллег. Особенно цветочные культуры. Мы выращиваем их с рассады.

Кстати -  если у кого -то есть коллекция, которой он гордится и хочет предложить ее другим, то можете звонить или писать. Поместим и ваши растения в наш магазин.

Чтобы узнать как растения растут в разных условиях предлагаем сотрудничество. Все которые покупают саженцы и присылают свои собственные фото растений с описанием выращивания, получает подарочную карту стоимостью 5 евро в нашем магазине.

В настоящее время наша команда относительно небольшая, так что не волнуйтесь, если мы не поднимаем трубку сразу. В течение дня мы перезваниваем и отвечаем на электронные письма. SMS и WhatsApp также работают хорошо. № +371-29800830 или +371-26396055.

Спасибо вам всем за сотрудничество! Пресуспевайте и процветайте !

Mūsu misija ir nodrošināt kvalitatīvu stādu piegādi līdz jūsu dārzam.

Par mums – šis ir z/s Oši e-veikals. Mēs nodarbojamies ar stādu kolekciju tirdzniecību un uzturēšanu. Šobrīd kolekcijā 30 šķirņu lazdas (uz 2021 diemžēl ir pieejamas tikai divas), 50 šķirņu zemenes. Šogad klāt nāks 50 šķirnes ar multifloras krizantēmām un ap 20 aveņu šķirnēm. Tā kā cilvēkiem patīk sortiments un daudzveidība, kā arī lai samazinātu piegādes izmaksas, tad pārējos stādus ņemam no saviem sadarbības partneriem. Ja šo lasa kāds no stādu audzētājiem un jums ir kolekcija ar kuru jūs lepojaties. kā arī ir vēlme lai par to uzzinātu citi, tad rakstiet vai zvaniet un mēs to ievietosim šinī veikalā.

Jaunās šķirnes tiek piedāvātas tirdzniecībā ar piebildi, ka jāpārbauda Latvijas apstākļos. Citu variantu jau nav lai tiktu pie kā jauna un interesanta. Te mēs varētu labi sadarboties – katrs kurš iegādājas stādus un atsūta savas atauksmes (ar foto un audzēšanas tehnoloģiju) saņem dāvanu karti 5 eur vērtībā no mūsu veikala. Tā mēs daudz ātrāk un galvenais dažādos apstākļos varēsim pārbaudīt jaunās šķirnes.

Pagaidām mūsu kolektīvs ir neliels, tāpēc nesatraucaties, ja uzreiz nepaceļam klausuli. Dienas laikā (parasti vakaros) atzvanam un uz e-pastiem atbildam. Labi strādā arī sms un whatsapp. Izņēmums ir pavasara trakais stādīšanas laiks. Tad vajag visiem, visu, tūlīt un uzreiz. Līdz ar to atbilde var iekavēties. Lai viss noritētu raiti silti iesaku jau laikus visu plānot un veikt iepriekšējas rezervācijas.

Vai var pie mums atbraukt ciemos?

Ne tikai var, bet arī vajag. Ir grūti izvēlēties sķirni, kuru pasūtīt, ja tā nav apskatīta, pasmaržota vai pagaršota. Iepriekš gan ir vēlams pieteikties pa e-pastu vai tālruni 26-396-055.

Pieteikties


Vai var pie mums atbraukt ciemos?

Ne tikai var, bet arī vajag. Ir grūti izvēlēties sķirni, kuru pasūtīt, ja tā nav apskatīta, pasmaržota vai pagaršota. Iepriekš gan ir vēlams pieteikties pa e-pastu vai tālruni 26-396-055.

Pieteikties
Incorrect email

Вы успешно подписались на рассылку.