Ērkšķogas

Ērkšķoga – MUCURINES 5l

Divgadīgs stāds 5 litru podā. Ļoti ražīga ērkšķogas šķirne. Veido spēcīgu, 1 – 1,2 m augstu krūmu. Ogas vidēji lielas, dzeltenzaļas, kuras ir piemērotas svaigam patēriņam, pārstrādei sulās un ievārījumos. Garša – saldskāba, ar sabalansētu cukura un skābuma daudzumu. Ražas laiks jūlijs – augusts. IZSNIEDZAM UZ VIETAS VAI VEICOT PIEGĀDI 1 REIZI NEDĒĻĀ MARŠRUTĀ DOBELE, JELGAVA, RĪGA, PIERĪGA, JŪRMALA.

Septembra beigas
Tikai kurjerpiegāde
7,00 €
-
1
+

Pieauguša krūma augstums – 1 – 1,2 m

Pieauguša krūma platums – 60 – 100 cm

Ziedēšanas laiks – aprīlis

Ogas – vidēji lielas, dzeltenzaļas ogas ar sabalansētu cukura un skābuma līmeni. Ogas pat pilnībā nogatavojušās neplaisās un nenobirs

Ražas laiks – jūlijs – augusts

Stādīšanas vieta – saulaina, nedaudz noēnota, no vējiem aizsargāta vieta

Stādīšanas laiks – stādi, kas audzēti podos, var stādīt visu silto sezonu

Stādīšanas dziļums – lai augs labāk iesakņotos un raža būtu ātrāka, stāda par 8 – 10 cm dziļāk, nekā tas iepriekš ir audzis.

Augsne – auglīga, mitra, labi drenēta

Augsnes pH – 6 – 6,5

Salizturība – augsta

Daudzgadīgs – jā

Apgriešana – ērkšķogu apakšējie zari tiecas pieliekties pie zemes un apsakņoties. Ja mērķis nav iegūt jaunus stādus, horizontāli augošie zari jāizgriež. No stāvākajiem zariem atstāj visspēcīgākos. Labi ražo arī piecus, sešus gadus veci dzinumi. Krūmus ļoti labi var veidot arī ogu ienākšanās laikā, kad izgriež liekās zaru daļas. Vasarā vieglāk redzēt vecos dzinumus ar vismazākajām ogām un tos, kuri noēno citus zarus.

Incorrect email

Jūs esiet veiksmīgi pierakstījies jaunumiem.